tel.: +48 606424705

hello@thinkingzone.pl

al. Grunwaldzka 472

80-309 Gdańsk

08:30 - 16:30

Od pn. do pt.

tel.: +48 606424705

info@thinkingzone.pl

al. Grunwaldzka 472B

80-309 Gdańsk

08:00 - 16:00

Od pn. do pt.

Rekrutacja 2021/2022

Informacje ogólne

Rekrutacja w Thinking Zone ma charakter otwarty, oznacza to, że Uczeń może dołączyć do naszej szkoły w trakcie roku szkolnego.
Obecnie dysponujemy kilkoma wolnymi miejscami w klasach licealnych:

  • 1 klasa LO 3-letnia
  • 1 klasa LO 4-letnia
  • 2 klasa LO 3-letnia

Chcielibyśmy bliżej poznać naszych Kandydatów, dlatego zapraszamy na całodniowe uczestnictwo w lekcjach, które obejmuje również obserwację Ucznia przez Nauczycieli pod kątem budowania relacji z innymi, czy zaangażowaniu w prowadzone projekty. Proponujemy również szczerą, otwartą rozmowę z rodzicami na temat oczekiwań związanych z wyborem naszej szkoły.

Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się ze szczegółowymi zasadami rekrutacji w szkole podstawowej oraz w liceum.

Dziecko Gość

W Thinking Zone istnieje możliwość odbycia dnia lub kilku dni próbnych, podczas których Uczeń poznaje naszą Szkołę od wewnątrz. Dzięki temu może świadomie ocenić, czy czuje się w niej swobodnie.
Dziecko-Gość uczestniczy we wszystkich lekcjach, co umożliwia doświadczenie codzienności Thinking Zone. Kandydat zostaje otoczony opieką przez jednego z naszych Uczniów, który w porozumieniu z klasą wyraził taką wolę. Dzięki temu będzie mógł udzielić zainteresowanemu wszelkie informacje praktyczne.
Data wizyty oraz czas jej trwania ustalana jest po rozpoczęciu procesu rekrutacyjnego, indywidualnie pomiędzy Dyrekcją Szkoły, a rodzicami.
Wierzymy, że efektem tej obserwacji jest właściwe przygotowanie pracowników Szkoły oraz Uczniów, na przyjęcie danego Kandydata oraz zmniejszenie naturalnego napięcia i stresu, związanego ze zmianą otoczenia.