tel.: +48 606424705

hello@thinkingzone.pl

al. Grunwaldzka 472

80-309 Gdańsk

08:30 - 16:30

Od pn. do pt.

tel.: +48 606424705

info@thinkingzone.pl

al. Grunwaldzka 472B

80-309 Gdańsk

08:30 - 16:30

Od pn. do pt.

Praca w Thinking Zone

Praca w Thinking Zone

Nasza szkoła rośnie! Chcesz z nami pracować?

Czas spędzony w szkole może być najpiękniejszym okresem w życiu człowieka. Może być czasem odkrywania prawd i wartości, budowania relacji, poznawania samego siebie i innych ludzi. Jeśli chcesz tworzyć właśnie taką szkołę, szkołę uczącą przede wszystkim myślenia, wartości, praktycznej mądrości, to znaczy, że Szkoła Podstawowa i Liceum Thinking Zone to miejsce dla Ciebie. Celem naszego zespołu jest stworzenie naszym uczniom przyjaznej i otwartej przestrzeni, która przygotowuje ich do samodzielnego życia. W Thinking Zone poza tradycyjnymi szkolnymi przedmiotami wspieramy pasje naszych uczniów i prezentujemy im różne możliwości rozwoju. Jeśli masz ciekawy pomysł, chcesz podzielić się swoją pasją z młodymi ludźmi, zapewnimy Ci do tego warunki. Każdej propozycji przyjrzymy się z uwagą, niezależnie czy będą to warsztaty kulinarne, taniec latynoski, kaligrafia, sadzenie roślin czy praca z kolorami.

Oferujemy Tobie

Realizację swoich pasji i nieszablonowych pomysłów. Wsparcie w postaci wartościowych szkoleń. Szeroki rozwój. Współpracę z zagranicznymi szkołami. Naukę innowacyjnych narzędzi i metod pracy. Pracę w nowoczesnym otoczeniu i atmosferze szczerości.

A przede wszystkim uczestnictwo we wspaniałej przygodzie tworzenia i bycie członkiem Thinking Zone!

Oczekujemy od Ciebie

Doświadczenia w pracy nauczyciela i kierunkowego wykształcenia pedagogicznego. Świetnego kontaktu z uczniami i partnerskiego nastawienia. Akceptacji nowej roli nauczyciela-moderatora. Otwartości na zmiany, samodzielności i doskonałej organizacji pracy.

Aplikuj teraz!

Prowadzimy rekrutację ciągłą. Jeśli jesteś zainteresowany pracą nauczyciela w Thinking Zone wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: hello@thinkingzone.pl.
Odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe!

Dlaczego warto?

Dla nas praca jest pasją i misją, którą realizujemy każdego dnia. Thinking Zone daje ogromne możliwości rozwoju. Jeśli jesteś otwartym i aktywnym nauczycielem – czekamy na Ciebie.

Jeśli jesteś gotowa / gotowy / na nową pracę / aktywność /  naukę / coś więcej niż dotychczas / zmiany / rozwój / partnerskie relacje z uczniami / pracę zespołową / odpowiedzialność / szacunek / przyjazne środowisko / wolność / to idealnie pasujesz do naszego zespołu!